Six Pack

Six Pack

Six Pack

Sağlıklı olan ve Six Pack işlemi için uygun görülen kişilerde karın kasının görünümü değiştirilmektedir. Vücut yapılarına uygun bir planlama yapılarak, ihtiyaçlara göre sonuçların sağlanması mümkün olmaktadır. Karın bölgesindeki yağların fazla olması halinde alınmasına, az olması halinde ise implantlar yardımıyla yağ verilmesine yönelik bir işlemi kapsamaktadır.

Six Pack Nedir?

Hem kadınların, hem de erkeklerin tercih edebilecekleri Six Pack sayesinde kesi yapılmadan görünümün daha hoş bir hale gelmesine olanak verilmektedir. Yağ transferi yapılarak gerçekleştirilen Six Pack işleminin ardından belirli bir süre ağrı hissi yaşanabilir. Ancak bu tür durumların endişe yaratmayacağını ve çok yüksek seviyelere çıkmayacağını aktarabiliriz. Yetişkinlerin daha belirgin çizgilere sahip olmasını isteyecekleri karın bölgesi için uygulanan bir işlemdir.

Six Pack Için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bu ameliyatı olmaya karar verdiğinizde öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenmeniz önemli bir husus olacaktır. Sizler de birtakım ilaçların kullanımına dair detaylı bilgilere bu sayede ulaşabilirsiniz. Kan sulandırıcı ilaçları, bitkisel tavsiyeleri veya zararlı yiyecek-içecekleri tüketmemesi gereken kişilerin bu konuda doktorundan bilgi alması mümkün olacaktır. Tüm önlemlerin ameliyat öncesinde alınması halinde fit görünümün elde edilmesi söz konusudur. Etkili yöntemlerin sağlanması için ağrısız şekilde gerçekleştirilecek olan Six Pack operasyonu için kesi izi kalmamasına özen gösterilecektir.

Six Pack operasyonu sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

Hastaların Six Pack operasyonu sonrasında bir süre korse kullanması tavsiye edilmektedir. Böylece hastanın daha kısa sürede iyileşmesi ve normal yaşamına dönmesi mümkün olacaktır. Beslenme ve spor konusunda düzenli adımları atması gereken kişilere yönelik bilgilendirmeler uzman doktorlar aracılığıyla yapılmaktadır. Kısa sürede verimli sonuçları almak ve baklava kaslara sahip olabilmek için hemen merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.